+421 944 409 648 Pon - Pia 09:00 - 17:00 Bytčianska 385/56, 010 03 Považský Chlmec
CREATON
RUUKKI
TILCOR
CENOVÁ PONUKA

Ruukki Classic D

RUUKKI Classic D

Strešná krytina Ruukki Classic D má jedinečný profil s pozdĺžnymi drážkami, ktorý pripomína tradičnú falcovanú strešnú krytinu, avšak zároveň je moderná a štýlová. Strešná krytina je vhodná pre rôzne architektonické štýly a je vynikajúcou voľbou pre strechy s nízkym sklonom. Ak hľadáte nadčasovú a trvácnu krásu, vyberte si strešnú krytimu Ruukki Classic Plus. Je odolná a ľahko ošetrovateľná. Má skvelé prevedenie. Classic D je vyrábaný v triedach kvality Ruukki 50+, Ruukki 40 alebo Ruukki 30 v zárukách 50 / 40 / 30 rokov na prehrdzavenie a 30 / 15/ 10 rokov na farebnú stálosť. Je možnosť objednať si strešnú krytinu Ruukki Classic aj v reliéfnom prevedení Embossed a dodatočnú antikondenzačnú a protihlukovú úpravu.

Technické údaje plechovej strešnej krytiny RUUKKI Classic D
Výška spoja: 32 mm
Hrúbka plechu: 0,5 mm
Efektívna šírka: 475 mm
Maximálna dĺžka: 10000 mm
Minimálna dĺžka: 800 mm
Hmotnosť: 5,2 kg/m2
Latovanie: 350 mm
Minimálny sklon:
Hrúbka plechu: 0,5 mm

 

FAREBNÁ ŠKÁLA STREŠNEJ KRYTINY RUUKKI CLASSIC D

Ruukki® 30

Povrchová úprava strešnej krytiny na báze polyuretánu v hrúbke 25 mikrónov je veľmi odolná voči UV žiareniu, korózii a zmenám teplôt. Mechanické vlastnosti strešnej krytiny sú na veľmi dobrej úrovni hlavne, čo sa týka mechanického poškodenia a vysokej pevnosti.

Záruka na prehrdzavenie je 30 rokov a na farebnú stálosť 10 rokov.  

 

 

 

 

 

 

Ruukki®40

Strešná krytina s polyuretánovou povrchovou úpravou PUREX s miernene matným povrchom má štýlový a elegantný dizajn. Polyuretánová povrchová úprava zaručuje Vašej streche výnimočný vzhľad a odolnosť aj voči mechanickému poškodeniu strechy. Hrúbka povrchovej úpravy je 26 mikrónov.

Záruka na prehrdzavenie je 40 rokov a na farebnú stálosť 15 rokov.

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Ruukki®50 Plus

Povrchová úprava strešnej krytiny za použitia špičkovej technológie založenej na báze polyesteru a polyamidu PURAL MATT. Polyester zabezpečuje vysokú odolnosť a polyamid zvýšenú klznosť počas profilovania strešnej krytiny. Táto kombinácia vytvára základ mimoriadne dlhej životnosti Vašej strechy. Hrúbka povrchovej úpravy Pural Matt je 50 mikrónov.

Záruka na prehrdzavenie je 50 rokov a na farebnú stálosť  20 rokov.

      

  

 

 

 

 

 

 

Ruukki®50 Plus Embossed

 

Strešná krytina Ruukki Classic D sa dá objednať aj vo vyhotovení Embossed, čo je prevedenie tzv. kladivkový povrch.

Táto povrchová úprava strešnej krytiny sa dá objednať v triedach povrchovej úpravy Ruukki 50+ a Ruukki 40.