+421 944 409 648 Pon - Pia 09:00 - 17:00 Bytčianska 385/56, 010 03 Považský Chlmec
CREATON
RUUKKI
TILCOR
CENOVÁ PONUKA

Ruukki Classic C

RUUKKI Classic C

Strešná krytina Ruukki Classic C je oceľová strecha s jedinečným vzhľadom. Jej profil pripomína tradičnú falcovanú krytinu, ale zároveň je moderný a štýlový. Krytina je vhodná pre rôzne architektonické štýly a je vynikajúcou voľbou pre strechy s nízkym sklonom.
Ak hľadáte nadčasovú a trvácnu krásu, vyberte si strešnú krytinu Ruukki Classic.
Strešná krytina Classic C je vyrábaná v triedach kvality Ruukki 50 Plus a Ruukki 40 so zárukou 50 / 40 rokov na prehrdzavenie a 20 / 15 rokov na farebnú stálosť a je k dispozícii aj variantách s embossovaným povrchom a s dodatočnou antikondenzačnou a protihlukovou vrstvou.

Technické údaje plechovej strešnej krytiny RUUKKI Classic C
Výška spoja: 32 mm
Hrúbka plechu: 0,5 mm
Efektívna šírka: 475 mm
Maximálna dĺžka: 10000 mm
Minimálna dĺžka: 800 mm
Hmotnosť: 5,2 kg/m2
Latovanie: 350 mm
Minimálny sklon:
Hrúbka plechu: 0,5 mm

 

FAREBNÁ ŠKÁLA STREŠNEJ KRYTINY RUUKKI CLASSIC C

Ruukki® 30

Povrchová úprava strešnej krytiny na báze polyuretánu v hrúbke 25 mikrónov je veľmi odolná voči UV žiareniu, korózii a zmenám teplôt. Mechanické vlastnosti strešnej krytiny sú na veľmi dobrej úrovni hlavne, čo sa týka mechanického poškodenia a vysokej pevnosti.

Záruka na prehrdzavenie je 30 rokov a na farebnú stálosť 10 rokov.

    

 

 

 

 

Ruukki®40

Strešná krytina s polyuretánovou povrchovou úpravou PUREX s mierene matným povrchom má štýlový a elegantný dizajn. Polyuretánová povrchová úprava zaručuje Vašej streche výnimočný vzhľad a odolnosť aj voči mechanickému poškodeniu strechy. Hrúbka povrchovej úpravy je 26 mikrónov.

Záruka na prehrdzavenie je 40 rokov a na farebnú stálosť 15 rokov.       

 

 

 

 

 

 

 

 

Ruukki®50 Plus

Povrchová úprava strešnej krytiny za použitia špičkovej technológie založenej na báze polyesteru a polyamidu PURAL MATT. Polyester zabezpečuje vysokú odolnosť a polyamid zvýšenú klznosť počas profilovania strešnej krytiny. Táto kombinácia vytvára základ mimoriadne dlhej životnosti Vašej strechy. Hrúbka povrchovej úpravy Pural Matt je 50 mikrónov.

Záruka na prehrdzavenie je 50 rokov a na farebnú stálosť 20 rokov.