+421 944 409 648 Pon - Pia 09:00 - 17:00 Bytčianska 385/56, 010 03 Považský Chlmec
CREATON
RUUKKI
TILCOR
CENOVÁ PONUKA

Hladké plechové strešné krytiny

Hladké plechové strešné krytiny

Pre oceľové strešné krytiny je charakteristický ich pôsobivý vzhľad, ktorým dodávajú každej streche patričnú architektonickú hodnotu. Veľkou výhodou plechových strešných krytín je hlavne ich nízka hmotnosť, ktorá sa pohybuje okolo 5kg/m2 a tým celkovo nezaťažuje strešnú konštrukciu samotnou váhou strešnej krytiny.

Plechové strešné krytiny sú vyrábané v rôznych povrchových úpravách a farebných škálach. Upravujú sa niekoľkonásobnou povrchovou úpravou, čím sa predlžuje životnosť samotného oceľového jadra plechovej strešnej krytiny.

Základom plechovej strešnej krytiny je pasivačná vrstva pozinku. Spoločnosť RUUKKI používa pasivačnú vrstvu v hodnote 275g pozinku na m2 z oboch strán plechu strešnej krytiny. Plechové strešné krytiny značky RUUKKI sú vyrábané z konkrétneho typu ocele vhodnej na výrobu strešných krytín. Dôležitá je aj hrúbka plechu strešnej krytiny a to 0,5 mm, čiže nie ako u konkurenčných strešných krytín, hlavne od našich severných susedov v hrúbkach 0,3, 0,35, 0,4 mm, čo sú absolútne nevyhovujúce hodnoty pre strešné krytiny, ak je pasivačnou vrstvou pozink.

Plechové strešné krytiny sú vo veľkej miere vyrábané v tvare škridle a to rôznych tvarov, či už majú vyššiu vlnu napríklad RUUKKI Armorium alebo nižšiu decentnú viď RUUKKI Monterrey alebo Decorrey.

Ďalšou zaujímavou strešnou krytinou je tzv. kliksystém Classic od spoločnosti RUUKKI, ktorý budí dojem falcovanej strešnej krytiny, no systém montáže je odlišný. Podmienky montáže strešnej krytiny RUUKKI Classic sú veľmi podobné, ako pri falcovanej strešnej krytine (štruktúrovaná rohož viď falcovaný plech). Používajú sa na zastrešenie ako rodinných domov, tak aj chalúp, chát, výrobných hál a podobne.

Záruky sa pohybujú od 30 do 50 rokov, avšak životnosť je oveľa vyššia, tá sa pohybuje na úrovni 40 až 70 rokov.

       V NAŠEJ PONUKE NÁJDETE TIETO PLECHOVÉ STREŠNÉ KRYTINY

VEĽKOFORMÁTOVÉ PLECHOVÉ STREŠNÉ KRYTINY:

[virtual_slide_box id=“6″]

[virtual_slide_box id=“5″]

[virtual_slide_box id=“3″]

[virtual_slide_box id=“4″]

MALOFORMÁTOVÉ PLECHOVÉ STREŠNÉ KRYTINY:

[virtual_slide_box id=“7″]