+421 944 409 648 Pon - Pia 09:00 - 17:00 Bytčianska 385/56, 010 03 Považský Chlmec
CREATON
RUUKKI
TILCOR
CENOVÁ PONUKA

Tilcor Shake – Rustikálny šarm tradičného šindľa

SHAKE

Rustikálny šarm tradičného šindľa…

Tilcor je nová značka strešného systému, nedávno založená na svetovom trhu, prezentujúca celosvetovo výrobu a servis pre strechárov a stavebníkov.

Tilcor Shake textúrou pripomína vzhľad tradičného dreveného šindľa. Jeho hlboko rebrovaný profil je určený k zvýšeniu tieňovej línie a vytváraniu vizuálneho kontrastu. S krytinou Tilcor Shake si môžete užívať teraz tento dizajn v kombinácii so všetkými výhodami ocele a kamenného. Odolnosť voči nepriaznivému počasiu, požiarnu odolnosť a dlhú životnosť. Krytina Tilcor Shake je k dispozícii v rôznych farbách od hlbokých tmavej grafitovej farby po hnedé a zelené odtiene,vytvárajúce dojem zvetraného dreveného šindľa Tilcor

Rozsiahly výskum a vývoj procesu dizajnovania zabezpečujú u všetkých výrobkov Tilcor vysokú odolnosť a pevnosť. Strešná krytina a strešné doplnky sú projektované na dokonalú odolnosť voči vplyvom vetra a ostatných elementov počasia. Pri hmotnosti menej ako 7kg/m2 je Tilcor strešný systém považovaný za ľahký strešný systém, čo umožňuje šetriť náklady na samotnú konštrukciu stavby.

Tilcor Royal je perfektnou možnosťou pre výmenu alebo prekrytie Vašej starej strešnej krytiny, ktorá dá Vášmu domu vyššiu morálnu aj finančnú hodnotu do pár dní.

Všetky produkty Tilcor sú vyrábané z ocele s ochrannou vrstvou Zincalume, na ktorej je po základnej akrylovej hmoty použitý prírodný kamenný granulát, ktorý je prelakovaný čírim akrylovým filmom. Zo spodnej strany je použitý taktiež číry akrylový náter. Tieto materiály dávajú výrobkom Tilcor vysokú farbostálosť a odolnosť voči UV žiareniu. Všetky produkty použité na výrobu strešnej krytiny a doplnkov korešpondujú s najtvrdšími normami a požiadavkami.

Spoločnosť Tilcor je držiteľom ISO 9001. Medzinárodné testy, ocenenia a výsledky potvrdzujú pre naše produkty vodotesnosť , odolnosť voči zemetraseniu, požiarnu odolnosť a odolnosť voči hurikánom do rýchlosti vetra do rýchlosti 240 km/h.

Tilcor strešný systém nie je iba bezpečnosť pre Vašu investíciu, ale taktiež Vám poskytne záruku 50 rokov na strešnú krytinu a jej doplnky.

Nenájdete odolnejší, všestrannejší a atraktívnejší strešný systém na svetovom trhu, ktorý by predčil produkty

Tilcor v kvalite a cenovej dostupnosti.

Farebná škála Tilcor Shake…

Ashwood
Brown Bark
Cedar
Charcoal
Coffee Brown
Greenstone

 

Špecifikácia Shake
Dĺžka 1335 mm
Latovanie 368 mm
Spotreba 2,15 ks/m2
Hmotnosť 6,30 kg/m2
Minimálny sklon strechy 15,0°