+421 944 409 648 Pon - Pia 09:00 - 17:00 Bytčianska 385/56, 010 03 Považský Chlmec
CREATON
RUUKKI
TILCOR
CENOVÁ PONUKA

Tilcor Royal – Jediný kráľovský tvar

ROYAL

Jediný kráľovský tvar…

Tilcor je nová značka strešného systému, nedávno založená na svetovom trhu, prezentujúca celosvetovo výrobu a servis pre strechárov a stavebníkov.

Strešná krytina Tilcor Royal je budúcnosťou šindľových tvarov. Jeho unikátny tvar , tieňovanie farieb a línií vytvára zaujímavú dimenziu na Vašej streche.

S krytinou Tilcor Royal si môžete užívať tvar šindľa so všetkými benefitmi ocele, odolnosť voči extrémom počasia, ohňovzdornosť a zároveň dlhú životnosť. Tilcor Royal je dostupný vo viacerých kombináciách farebných odtieňov od tmavej grafitovej farby, cez odtiene hnedej, až po kombináciu bledých farebných tónov.

Rozsiahly výskum a vývoj procesu dizajnovania zabezpečujú u všetkých výrobkov Tilcor vysokú odolnosť a pevnosť. Strešná krytina a strešné doplnky sú projektované na dokonalú odolnosť voči vplyvom vetra a ostatných elementov počasia. Pri hmotnosti menej ako 7kg/m2 je Tilcor strešný systém považovaný za ľahký strešný systém, čo umožňuje šetriť náklady na samotnú konštrukciu stavby.

Tilcor Royal je perfektnou možnosťou pre výmenu, alebo prekrytie Vašej starej strešnej krytiny, ktorá dá Vášmu domu vyššiu morálnu aj finančnú hodnotu do pár dní.

Všetky produkty Tilcor sú vyrábané z ocele s ochrannou vrstvou Zincalume, na ktorej je po základnej akrylovej hmoty použitý prírodný kamenný granulát, ktorý je prelakovaný čírim akrylovým filmom. Zo spodnej strany je použitý taktiež číry akrylový náter. Tieto materiály dávajú výrobkom Tilcor vysokú farbostálosť a odolnosť voči UV žiareniu. Všetky produkty použité na výrobu strešnej krytiny a doplnkov korešpondujú s najtvrdšími normami a požiadavkami .

Spoločnosť Tilcor je držiteľom ISO 9001. Medzinárodné testy, ocenenia a výsledky potvrdzujú pre naše produkty vodotesnosť , odolnosť voči zemetraseniu, požiarnu odolnosť a odolnosť voči hurikánom do rýchlosti vetra do rýchlosti 240 km/h.

Tilcor strešný systém nie je iba bezpečnosť pre Vašu investíciu, ale taktiež Vám poskytne záruku 50 rokov na strešnú krytinu a jej doplnky.

Nenájdete odolnejší, všestrannejší a atraktívnejší strešný systém na svetovom trhu, ktorý by predčil produkty

Tilcor v kvalite a cenovej dostupnosti.

Farebná škála Tilcor Royal…

Charcoal
Copper Brown
Forest
Mesquite
Walnut
Weathered Timber

 

Špecifikácia Royal
Dĺžka 1335 mm
Latovanie 368 mm
Spotreba 2,15 ks/m2
Hmotnosť 6,40 kg/m2
Minimálny sklon strechy 15,0°