+421 944 409 648 Pon - Pia 09:00 - 17:00 Bytčianska 385/56, 010 03 Považský Chlmec
CREATON
RUUKKI
TILCOR
CENOVÁ PONUKA

Tilcor Bond – Ladné krivky a nadčasová príťažlivosť

BOND

Ladné krivky a nadčasová príťažlivosť…

Tilcor je nová značka strešného systému, nedávno založená na svetovom trhu, prezentujúca celosvetovo výrobu a servis pre strechárov a stavebníkov.

Profil Tilcor Bond zachováva rafinovaný vzhľad krytiny v štýle tradičnej keramickej bobrovky s výhodami ocele.Charakteristický zaoblený profil sa hodí pre každý architektonický štýl. Tilcor Bond je k dispozícii v širokej škále farieb s cieľom vytvoriť krásny vrchol každej strechy.

Rozsiahly výskum a vývoj v rámci procesu návrhu, aby sa každá vyrobená dlaždica Tilcor vyznačovala najvyššou kvalitou a je charakterizovaná výnimočnou odolnosťou a pevnosťou. Krytina Tilcor Bond je k dispozícii v širokom výbere farieb pre zvýšenie atraktivity exteriéru. Tilcor Bond je dostupný vo viacerých kombináciách farebných odtieňov od tmavej grafitovej farby, cez odtiene hnedej, až po strieborné farebné tóny.

Rozsiahly výskum a vývoj procesu dizajnovania zabezpečujú u všetkých výrobkov Tilcor vysokú odolnosť a pevnosť. Strešná krytina a strešné doplnky sú projektované na dokonalú odolnosť voči vplyvom vetra a ostatných elementov počasia. Pri hmotnosti menej ako 7kg/m2 je Tilcor strešný systém považovaný za ľahký strešný systém, čo umožňuje šetriť náklady na samotnú konštrukciu stavby.

Tilcor Tudor je perfektnou možnosťou pre výmenu alebo prekrytie Vašej starej strešnej krytiny, ktorá dá Vášmu domu vyššiu morálnu aj finančnú hodnotu do pár dní.

Všetky produkty Tilcor sú vyrábané z ocele s ochrannou vrstvou Zincalume, na ktorej je po základnej akrylovej hmoty použitý prírodný kamenný granulát, ktorý je prelakovaný čírim akrylovým filmom. Zo spodnej strany je použitý taktiež číry akrylový náter. Tieto materiály dávajú výrobkom Tilcor vysokú farbostálosť a odolnosť voči UV žiareniu. Všetky produkty použité na výrobu strešnej krytiny a doplnkov korešpondujú s najtvrdšími.

Spoločnosť Tilcor je držiteľom ISO 9001. Medzinárodné testy, ocenenia a výsledky potvrdzujú pre naše produkty vodotesnosť , odolnosť voči zemetraseniu, požiarnu odolnosť a odolnosť voči hurikánom do rýchlosti vetra do rýchlosti 240 km/h.

Tilcor strešný systém nie je iba bezpečnosť pre Vašu investíciu, ale taktiež Vám poskytne záruku 50 rokov na strešnú krytinu a jej doplnky.

Nenájdete odolnejší, všestrannejší a atraktívnejší strešný systém na svetovom trhu, ktorý by predčil produkty.

Tilcor v kvalite a cenovej dostupnosti.

Farebná škála Tilcor Bond…

Brown Bark
Cedar
Charcoal
Coffee Brown
Terracotta

 

Špecifikácia Bond
Dĺžka 1325 mm
Latovanie 368 mm
Spotreba 2,15 ks/m2
Hmotnosť 6,40 kg/m2
Minimálny sklon strechy  12,5°