+421 944 409 648 Pon - Pia 09:00 - 17:00 Bytčianska 385/56, 010 03 Považský Chlmec
CREATON
RUUKKI
TILCOR
CENOVÁ PONUKA

Kde ušetriť na streche?

Kde ušetriť na streche? 

Túto otázku si kladie drvivá väčšina zákazníkov, predsa nikomu sa nechce platiť naviac. No v tomto článku Vám povieme, kde rozhodne nešetriť.

Pokiaľ chce zákazník ušetriť, tak jedine pri výbere krytiny. A to pri variantách ako pálená/betónová/plech. Tu sa dá relatívne ušetriť.
Ale čo neodporúčame, je šetriť na doplnkoch. Už len taká jednoduchá vec ako vetrací pás či už pod hrebenáč alebo do nárožia vie veľa zachrániť. Pri výbere preto odporúčame siahnuť po hliníkovej variante, rozhodne nie po plastovej. Prečo?

Odpoveď je jednoduchá. Ušetríte možno 100-200 eur, keď použijete lacnejšiu variantu, no je dosť veľká pravdepodobnosť, že sa Vám tam časom dostane kuna alebo iné zvieratko, a potom rekonštrukcia takej strechy vyjde omnoho viac ako ste si pôvodne mysleli, že ušetríte. Takéto zvieratko sa dokáže prekúsať všade možne a spôsobiť veľké škody, rozhrýzť fóliu, laty, v prípade, že si tam založí rodinku ešte horšie. Zápach priláka ďalšie nežiadúce zvery a hmyz.

Preto odporúčame si nechať poradiť od ľudí z „fachu“ či už od známeho pokrývača, projektanta alebo od nás. Aj s takýmito otázkami sa môžete obrátiť na nás prostredníctvom tel. čísla +421 41/764 94 73 alebo e-mailom na info@bapen.eu, kde s radosťou odpovieme na Vaše otázky a ponúkneme riešenie.

About the author